WPF PRO - Новий якісний водостійкий абразив від MIRKAУ відповідь на потреби українського ринку, компанія “Барви Швидкості” представляє оновлений високоякісний водостійкий абразив WPF PRO виробництва фінської компанії MIRKA. 
Розробники продукту удосконалили стійкість абразиву до скручування у воді, ступінь всотування вологи, зданість полірувати поверхню, а також властивості, які запобігають вислизуванню абразиву з руки. За результатами пробних тестувань, топ–3 властивостями нових абразивів WPF PRO порівняно із товарами конкурентів визначено:

  1. Стійкість до скручування у воді
  2. Малюнок після шліфування
  3. Здатність до полірування

Водостійкі абразиви використовуються для шліфування поверхні давно і мають свої переваги: 1) відсутність пилу при обробці поверхні з використанням води, 2) вища якість шліфування, ніж при використанні звичайних абразивів, 3) водостійкі абразиви мають достатньо широкий розподіл часточок за розміром від Р60 до З000, у точ час як сухі абразиви обмежуються товщиною розподілу Р1000. Водостійкі абразиви найкраще підходять для дрібнозернистого та високоточного полірування. 4) У порівнянні з іншими прецизійними абразивами, водостійкі демонструють більшу економічну ефективність і коштують менше.

Перейти на сторінку продукту