Компанія ABET LAMINATI отримала нагороду «За інновації в архітектурі» 2020


ABET LAMINATI завжди дивиться в майбутнє. І на найважливішій у світі виставці з роздрібної торгівлі «EuroShop» це оцінили, присвоївши компанії нагороду «За інновації в архітектурі» за розробку рішення для автоматизації «розумний дім», реалізованого на матеріалі Metalleido. Журі особливо відзначило здатність ABET LAMINATI вгадати потенційні можливості поверхні, якої ще не існувало, і повірити в неї, інвестуючи в інновації.Спеціалісти компанії давно вже вивчають можливість інтегрувати цифрові технології в поверхні, які виробляє компанія. І їм вдалось інтегрувати цифрові технології в HPL панелі та панелі Metalleido. Це ідеальне рішення для естетики дизайну, що здатне здійснити переворот в панорамі архітектурно-дизайнерських рішень в секторі роздрібної торгівлі, відкриваючи безмежні можливості персоналізації функціоналу і кольорової гами. Все ближче той день, коли запалити світло, ввімкнути побутовий пристрій чи відрегулювати температуру в кімнаті можна буде просто доторкнувшись до стіни, гладкої, без вимикачів.


Можливості перетворювати будь-яку поверхню в інтерфейс для «розумного дому» чи відкривати і закривати елементи обладнання інтер’єру можна знайти безліч застосувань в різноманітних секторах. Серед них – суднобудівництво та вагонобудівництво, де продукція ABET LAMINATI та Metalleido широко використовується. Чи в будівництві житла в якості елементів оздоблення, перегородок, стелі, підлоги.


Metalleido – це композитна панель з сотовою серцевиною з алюмінію чи матеріалу Nomex. Необхідна технологічна функція заводиться в панель так, щоб всі електронні компоненти були приховані, завдяки чому використання даної функції стає доволі спонтанним і практично перетворює її в пульт дистанційного управління, який можна під’єднати до будь-якого продукту, що входить в інтегровану систему IoT (інтернет речей).

Компанія «Барви Швидкості» є ексклюзивним дистриб’ютором продукції Abet Laminati на території України. Дізнатись більш детально про панелі Metalleido ви можете на нашому сайті, по телефону, чи звернувшись в офіс.